Projekta iniciators
Projekta partneris
Mediju partneris

Par konkursu

LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS ir konkurss, lai atbalstītu cilvēkus ar idejām, kā uzlabot Latvijas bērnu dzīvi. Mēs gribam palīdzēt realizēt lieliskās idejas, kas vērstas, lai paaugstinātu bērnu labklājību.

Konkursa etapi

Konkursā var piedalīties ikviens, kuram ir ideja, un kas zina, kā to īstenot. Pieteikšanās process notiks no 1. maija līdz 31. augustam.  

Konkurss sastāv no sešiem posmiem:

1.posms – Brīvprātīgie no MTG un Reach for Change un pieaicinātie eksperti izvērtēs pretendentu pieteikumu loģiskumu.
2.posms – Anketu administrātīvā izvērtēšana un sniegtas informācijas pārbaude.
3.posms – 12-20 veiksmigākie pretendenti piedalīsies apmācības programmā “Akselerators”, kur viņi iegūs nepieciešamās zināšanās savu projektu/ideju attīstībai. (Programmas saraksts tiks publicēts 5. septembrī)
4.posms – Intervija ar ekspertiem.
5.posms – Publiskā balsošana tiešsaitē par 7-10 labākajiem pretendentiem, kas notiks no 1. līdz 11. novembrim (12:00).
6.posms – Ideju prezentēšana ekspertu žūrijai un saviem potenciālajiem padomdevējiem

Latvijas trešais LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS tiks paziņots 2016. gadā 1.decembrī.

Lūdzam iepazīties ar atklātā konkursa “LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS” noteikumiem! (PDF)

Tiešsaistes balsošanas noteikumi un nosacījumi

Publiskā balsošana notiks no 1. līdz 11. novembrim (12:00). Lai balsotu par tīkamāko kandidātu, ikviens tiks aicināts reģistrēties, izmantojot savu Facebook profilu.

MTG un Reach for Change patur tiesības diskvalificēt pretendentus vai atlikt balsošanu, ja pastāv pamats aizdomām, ka ir notikusi krāpnieciska balsošana vai mēģinājums krāpties ar  balsošanas rezultātiem. MTG un Reach for Change patur tiesības aizstāt balsošanu ar citu uzvarētāja noteikšanas metodi, vadoties pēc saviem ieskatiem.

Gadījumā, ja jebkādu iemeslu dēļ tiešsaistes balsošanas sistēma nestrādās, balsošana var tikt apturēta vai aktivizēts ārkārtas rīcības plāns. MTG un Reach for Change patur tiesības mainīt kārtību, atcelt vai atlikt balsojumu jebkurā laikā.

Starptautiskais konkurss

Šis Latvijā realizētais konkurss ir daļa no plašākas Reach for Change un MTG starptautiskās sadarbības GAME CHANGERS, kas tiek realizēta 15 valstīs.