Projekta iniciators
Projekta partneris
Mediju partneris

Balsošana

Balso par Labās gribas uzņēmēju 2016!

Strauji tuvojas konkursa LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS 2016 noslēgums, taču tikai tagad konkurss uzņem apgriezienus, jo ir īstais brīdis, kad sākt atbalstīt savus favorītus. Konkursa pusfinālā mēs piedāvājam Jums nobalsot par savu iemīļotu sociālu uzņēmēju, kas strādā Latvijas bērnu labā portālā Skaties.lv.

Katram uzņēmējam ir ideja par to, kā padarīt bērnību bezrūpīgāku un dzīvespriecīgāku. Viņi tic tam, ka Latvijā mītošu bērnu un jauniešu dzīves var padarīt labākas un, katru dienu strādājot ar bērniem, dara visu iespējamo, lai šo sapni īstenotu.

Tagad tieši JŪS variet ietekmēt konkursa gaitu! Katram pusfinālistam ir vajadzīga JŪSU balss. Jauno ekspertu Bērnu žūrija jau ir izvēlējusies pirmo konkursa finālisti – Tatjanu Tarasovu, bet šobrīd Jūsu palīdzība ir vajadzīga pārējiem sešiem dalībniekiem, lai izvēlētos vēl ČETRUS finālistus, kas pievienosies Tatjanai un prezentēs savu ideju noslēguma konkursa žūrijai.

11.novembrī apkoposim balsis un tad arī noskaidrosim, kuri ir tie četri veiksminieki, bet tikmēr, balsojiet un atbalstiet visas idejas! Par katru uzņēmēju balsot var tikai vienu reizi no saviem Facebook un Draugiem.lv kontiem līdz 11.novembra plkst. 11:59.

LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS 2016 saņems 15 000 eiro atbalstu no MTG TV Latvija savas iniciatīvas realizēšanai, profesionālu apmācību un pieredzējušu mentoru palīdzību.

 

Jums ir jautājumi par balsošanas procesu?

Visus jautājumus par balsošanas procesu lūdzam uzdot rakstiskā veidā sūtot ēpastu uz latvija@reachforchange.org. Ar konkursa nolikumu lūdzam iepazīties šeit.